Style Noy – בלוג אופנה

תיק הגב Bobby Backpack של האיש החשוב

מי שמכיר אותי יודע שאני בד"כ מסתובבת כמו צב – עם חצי מהציוד שלי על הגב 😉

אני יוצאת להרבה פגישות, צילומים הדרכות אינסטגרם… ומסתובבת עם הלפטופ, האייפד, המצלמה, עדשות, פלאש, מקל סלפי וכמובן עם דברים כמו ארנק בקבוק מים וכ'ו…

כך שבד"כ ממש כבד לי וגם לא נוח, יש לי תיקים למצלמה בכל הגדלים אבל עד היום לא מצאתי את התיק המושלם שיהיה נוח, קל, וגם חתיך עד שהגעתי לתיק של האיש החשוב שנקרא Bobby Backpack שנתן לי אפילו עוד כמה פתרונות שלא חלמתי עליהם! 

אז זה התיק, מה כל כך מיוחד בו?

נתחיל מזה שהוא נגד מים שזה מעולה! כי אני מאלה שהולכים לצלם אפילו בגשם.

נמשיך בזה שהוא נגד גנבים! לא יודעת אם אתם זוכרים אבל נגנב לי לפני קצת יותר מחצי שנה הסלולרי מהתיק ומאז אני חרדתית לאייפון החמוד שלי ומחסירה פעימה בכל פעם שאני חושבת שהוא שוב נגנב (וזה קורה הרבה).

יש לתיק בדיוק כמו שאני אוהבת כיס אחורי שאפשר לשים בו את הטלפון ולהמשיך לחיות בשקט. 

מה שמגביר את העובדה שהתיק נגד גנבים הוא שהרוכסנים חבויים, הרוכסן הראשי צמוד לשוליים ולגב, ושאר התאים מוסתרים היטב ונמצאים בצדו האחורי של התיק.

התיק כולו אמור להיות עמיד בפני נסיונות חיתוך וגם בזכות זה שרצועות הנשיאה המשולבות עם סיבי מתכת חזקים.

הגעתי למסקנה שאני יכולה להכניס לתיק בצורה נוחה ומסודרת את כל הדברים שאני בד"כ לוקחת איתי בגלל שיש לתיק תאים נוחים ומסודרים, התא הפנימי שמוצמד לגב שטוח ומתאים ללפטופ/ טאבלט ומסמכים, והתיק מרופד בצורה ממש טובה ששומרת וזה חשוב! 

שני התאים בתחתית התיק התאימו לעדשה נוספת שאני בד"כ סוחבת איתי ולפלאש, מצאתי תא לארנק, לעטים.. ונשאר עוד מקום לבקבוק מים ושאר הקשקושים שיש לי תמיד בתיק.

לא יודעת אם שמתם לב אבל התיק נפתח בצורה ממש נוחה ולא רק בחצי פתיחה כמו ברוב התיקים בגלל הסגירה המיוחדת בתוכו.

דבר נוסף שממש ממש אהבתי ושוב קשור לאייפון שלי, הוא העובדה שאני תמיד מסתובבת עם סוללה ניידת לטלפון, מה שמצריך ממני תוך כדי עבודה/ הליכה להסתובב איתה בכיס מחוברת לטלפון וגם לדאוג ששוב לא יגנבו לי את שניהם! 

בתוך התיק יש כבל USB שמתחבר לסוללה חיצונית, מחוץ לתיק יש שקע USB נוסף שמתחבר לטלפון אם אתם רוצים להסתובב איתו מחוץ לתיק.

זה גאוני בעיני! גם העובדה שהסוללה לא מובנית בתוך התיק כי ידוע שסוללות מסוג זה לא מחזיקות מעמד לאורך זמן (אצלי לפחות) ואם היא תהרס לא תתקעו עם סוללה שלא עובדת מובנית בתוך התיק, אז תודה רבה למי שחשב על זה עד הסוף! 

נעבור לעיצוב! אני בן אדם קלאסי ובד"כ מתחברת לשחור שגם מתאים להכל אבל שמחתי לגלות שהתיק מגיע בכמה צבעים וב2 גדלים.

אני כמובן לקחתי את התיק הגדול, כל כך נוח לי עם התיק שאני מאמינה שאדאג שיהיה לי גם את הדגם הקטן יותר בקרוב.

תמונה מאתר החברה

גם כאשר התיק מלא וראיתם איך אני מסתובבת הוא הרבה יותר קל מכל תיק שאי פעם השתמשתי בו לדעתי זה בגלל הסידור בתוכו שמפזר בצורה מעולה את המשקל על הכתפיים.

זה האתר שאפשר להזמין דרכו את התיק www.theman.co.il

אני ממליצה עליו בחום, ולא מבינה למה רק עכשיו גיליתי אותו! 

ואני אומרת שאם להיות צב אז לפחות להיות צב בסטייל 😉

Comments

comments

כתוב/כתבי תגובה